Zakupy i sprawunki w stolicy Śląska czyli jakie atrakcje mogą zaoferować dwie najpopularniejsze galerie handlowe w tym mieście.

Katowice są od wielu lat uważane za stolicę Śląska, zresztą potwierdza to obecny układ administracyjny, w którym Katowice stanowią stolicę województwa śląskiego. W mieście tym mieszka więcej niż 300 tysięcy mieszkańców, kilka razy więcej w całej aglomeracji, ciężko więc być zdziwionym, że w tym regionie w dynamiczny sposób rozwija się nowoczesny handel. Oczywiście podstawę stanowią tutaj wielkie hipermarkety, na obszarze Katowic funkcjonują chyba wszystkich liczących się w naszym kraju firm.

Katowice
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo, podobnie jak w innych miejscowościach, jest także różnych dyskontów, no i oczywiście bez przerwy nieźle się mają niewielkie, osiedlowe sklepy, w których warto kupić oferty na stronie Ten rodzaj handlu rozwija się bardzo szybko, o ile w roku 2011 działało około 40 marketów, o tyle trzy lata później już siedemdziesiąt. Wiele osób obawia się, że w pewnej chwili w tym mieście pozostaną jedynie dyskonty i banki, zresztą takie zjawisko zaczęło niepokoić włodarzy, którzy próbują wymyślić, jak można by było zapanować nad tą sytuacją.

Lecz zakupy w Katowicach to nie tylko sklepy i markety, ale również kilka dużych handlowych galerii, w których można kupić oferta na kaski narciarskie i snowboardowe.

Czytasz właśnie bardzo interesujący tekst, zatem na pewno zaciekawi Cię także ten udostępniony tu (https://scootive.pl/ochrona/Ochraniacze-lokcia-G-Form-Black) materiał - on również jest godny Twojej uwagi.

Niewątpliwie ogromną rolę w lokalnym handlowaniu odgrywa Galeria Katowice, sąsiadująca bezpośrednio z dworcem kolejowym. Oferta tej galerii to pięć poziomów, na jakich działa prawie 250 placówek większości znanych i cenionych w naszym kraju marek, restauracje, kawiarnie i bary, a także nowoczesne kino, w którym da się odpocząć po wyczerpujących zakupach.Centrum handlowe
Napisał: Robert Linsdell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Galerię zaprojektowano z dużą elegancją i wyczuciem, będąc jednym z najładniejszych obiektów tego typu na terenie Śląska. Tak samo wielu ludzi twierdzi o Silesii City Center, działającej od blisko dziesięciu lat galerii uznawanej za największą w tym rejonie. Liczby nie mogą tu kłamać, powierzchnia 86 tysięcy metrów kwadratowych i około trzystu 300 sklepów jednak muszą zrobić wrażenie.

Jeśli szukasz interesujących informacji na omawiany temat, odwiedź automatyka do bram warszawa nas, a na pewno odnajdziesz ciekawe fakty.

Lecz najlepiej tę galerię wyróżnia liczba marek, swoje sklepy mają w niej bowiem otwarte firmy, jakich nie można spotkać w konkurencyjnych galeriach w żadnej okolicznej miejscowości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-07-15 12:28:21
Tagi: zakupy, sklepy, Katowice, markety, Galeria Katowice