W jakim miejscu zostawić samochód przed odlotem w daleką drogę – przedstawiamy parę dobrych porad

Przed odlotem w daleką podróż, warto przemyśleć jakim środkiem transportu dostać się do portu lotniczego. Istnieje kilka różnych rozwiązań. Możemy dojechać do portu lotniczego lokalnym autobusem, specjalnym autokarem albo też własnym autem.

Lecz chcąc zaparkować samochód przed lotniskiem powinieneś oczekiwać licznych różnorakich przeszkód. Dalej prezentujemy kilka cennych rad, jakie na pewno pomogą ci podjęcie decyzji, co zrobić z własnym samochodem wyjeżdżając na urlop.samochody na parkingu
Napisał: fuyuki-method
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zastanawianie się, co począć ze swoim samochodem przed odlotem w długa podróż jest chyba ostatnią rzeczą, jaką życzylibyśmy sobie załatwiać przed wyjazdem na urlop. Mamy tak dużo spraw, jakie musimy załatwić: spakować bagaże, przeanalizować program wyprawy, dokupić brakujące sprawunki, kosmetyki, itd.

W przypadku gdy wybierasz się w długą drogę samolotem i nie wiesz, co zrobić ze swoim samochodem po przyjeździe na lotnisko oraz przed odlotem, warto rozważyć ideę pozostawienia auta na takim terenie, jak parking przy lotnisku - [www]. Większość dużych miast przy których działają lotniska|porty lotnicze, jak przykładowo Wrocław, ma swój parking przy lotnisku.

Wrocław jest szczególnie popularnym miejscem odlotów dla\wśród osób wybierających się w dłuższe oraz krótsze wyprawy. Dlatego też często turyści mają problem ze znalezieniem wolnego miejsca, aby zaparkować (www) auto przed wylotem. Parking przy lotnisku jest zwykle zupełnie pełen. Wtedy należy spróbować znaleźć inny parking (najniższa cena na system parkingowy http://transcom-system.com.pl/pl/rozwiazania/parkingi) przy lotnisku.

samoloty na lotnisku
Napisał: Rob Faulkner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdarza się, iż pobliscy przedsiębiorcy oferują, oczywiście za zapłatą, miejsce, na którym można pozostawić samochód podczas twojej podróży. Nie zapomnij jednak, że parking przy lotnisku oferowany przez prywatnych przedsiębiorców jest mniej bezpieczny, jak formalny parking przy lotnisku. Trzeba przemyśleć czy wolimy ryzykować włamanie do naszego, czy może warto opłacić oficjalny parking przy lotnisku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-25 15:32:44
Tagi: samochód, Auto, wyprawy, podróże, port lotniczy