August 2016 archive

W jaki sposób karmę wybierać dla kotów po kastracji? Jaka okaże się idealna? Na co zwrócić uwagę?

chomik
Napisał: GrrlScientist
Na podstawie: http://www.flickr.com
Koty osiągają dojrzałość płciową mniej więcej około 6-12 miesięcy życia, w tym czasie w związku z tym wielu właścicieli decyduje się na ich kastrację. Wszystko przez to, że dorosły kot znaczy teren, a zapach takiego moczu jest dość nieprzyjemny

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-18 09:59:01
Tagi: jedzenie, czas, artykuły

Noclegi nad Morzem Bałtyckim - czytaj na ten temat nieco więcej

noclegi
Napisał: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach możemy wybrać się wszędzie, jednak warto na początek się zastanowić, czy długi urlop nad polskim morzem nie będzie idealnym rozwiązaniem. Często stawiamy na jakieś dalsze zakątki kontynentu europejskiego, czy reszty świata, a potem wychodzi na to, że podróż była męcząca, że przez 2 dni będziemy musieli się dopasować do klimatu i suma summarum tylko 3 dni tak naprawdę odpoczywaliśmy. Z tego powodu może lepszą opcją okażę się wyjazd nad nasze polskie morze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 11:31:18
Tagi: klimat, domek, rezerwacja domku

Noclegi w Mielnie - kiedy powinno się zabukować? Przydatne porady

plaża w mielnie
Napisał: powazny
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na wczasy albo wakacje do Mielna, należałoby pomyśleć o rezerwacji noclegu. Nocleg zdołamy zarezerwować po przyjeździe albo wcześniej, z odpowiednim wyprzedzeniem. Wybór naturalnie przynależy do nas, jednak powinno się pamiętać, iż zastrzeganie na ostatnią chwilę nie zawsze wyjdzie nam na dobre. Mielno to miejscowość, która jest niezmiernie oblegana poprzez turystów. Mieści się tu wiele fascynujących atrakcji turystycznych oraz śliczne krajobrazy, intrygująca fauna i flora.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 11:31:17
Tagi: nocleg, Mielno, obiekt noclegowy

Intrygujące propozycje spędzania wolnego czasu - atrakcyjne hobby

zima
Napisał: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma jakieś hobby, które może rozwijać w wolnych chwilach. Warto posiadać coś, co nas odpręża, zezwala odpocząć od pracy oraz obowiązków domowych, a także wpływa na rozwijanie naszych umiejętności. Poniżej prezentujemy parę pomysłów na interesujące spędzanie wolnego czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-08 10:05:07
Tagi: sprzęt, hobby, asortyment

W jaki sposób powinno się zaplanować sobie nadchodzące wakacje?

wakacje nad Bałtykiem
Napisał: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że wypoczynek jest niezmiernie istotnym elementem naszego codziennego życia. Spora część z nas lubi po długim okresie wypełniania obowiązków odprężyć się w rozkosznych okolicznościach przyrody. W tym miejscu trzeba jednak uświadomić sobie, że w chwili aktualnej dysponujemy szczególnie szerokimi sposobnościami naszego wyjazdu. Taka sytuacja uformowała się nade wszystko ze względu na łatwość przemieszczania się oraz znaczącą zdolność do transportu lotniczego. Dzięki takiemu stanowi rzeczy każdy z nas może pozwolić sobie na swobodne przemieszczanie się w pozostawiony do wyboru zaułek na całym świecie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:33:32
Tagi: cena, oferta, wyjazd, egzotyczny

Niewielki kraj z ogromnym wyborem atrakcji turystycznych czyli co ciekawego da się zobaczyć będąc na wycieczce w Izraelu

widoki Izraela
Napisał: photoantenna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kraje z północnej Afryki są coraz częstszym miejscem wycieczek turystów z całego świata. Egipt, Maroko czy Tunezja to kraje powszechnie znane na turystycznej mapie świata. Lecz coraz większym zainteresowaniem w ostatnim czasie się cieszy niewielki Izrael, i to zarówno pośród ludzi, którzy chcą zobaczyć najważniejsze religijne miejsca, jak również dla miłośników przepięknego podwodnego świata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 16:32:19
Tagi: wycieczki, Morze Czerwone, Izrael