August 2016 archive

W jaki sposób karmę wybierać dla kotów po kastracji? Jaka okaże się idealna? Na co zwrócić uwagę?

chomik
Napisał: GrrlScientist
Na podstawie: http://www.flickr.com
Koty osiągają dojrzałość płciową mniej więcej około 6-12 miesięcy życia, w tym czasie w związku z tym wielu właścicieli decyduje się na ich kastrację. Wszystko przez to, że dorosły kot znaczy teren, a zapach takiego moczu jest dość nieprzyjemny

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-18 09:59:01
Tagi: jedzenie, czas, artykuły

Noclegi nad Morzem Bałtyckim - czytaj na ten temat nieco więcej

noclegi
Napisał: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com
W tych czasach możemy wyruszyć w każde miejsce, ale warto najpierw się zastanowić, czy długi urlop nad naszym morzem nie będzie idealnym rozwiązaniem. Często stawiamy na różne dalsze zakątki Europy, czy reszty świata, a później wychodzi na to, że podróż okazuje się męcząca, że przez 2 dni będziemy musieli się dostosowywać do klimatu i suma summarum jedynie trzy dni tak naprawdę odpoczywaliśmy. Tak, więc może sensowniejszą opcją będzie wypad nad nasze polskie morze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 11:31:18
Tagi: klimat, domek, rezerwacja domku

Noclegi w Mielnie - kiedy powinno się zabukować? Przydatne porady

plaża w mielnie
Napisał: powazny
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na wczasy bądź wakacje do Mielna, pożądane byłoby pomyśleć o rezerwacji noclegu. Nocleg możemy zarezerwować po przyjeździe bądź wcześniej, z odpowiednim wyprzedzeniem. Wybór oczywiście należy do nas, niemniej powinno się pamiętać, że zastrzeganie na ostatnią sekundę nie zawsze wyjdzie nam na słuszne. Mielno to miejscowość, która jest niezmiernie oblegana przez turystów. Znajduje się tu mnogość interesujących atrakcji turystycznych oraz piękne krajobrazy, ciekawa fauna i flora.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 11:31:17
Tagi: nocleg, Mielno, obiekt noclegowy

Intrygujące propozycje spędzania wolnego czasu - atrakcyjne hobby

zima
Napisał: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma jakieś hobby, które może rozwijać w wolnych chwilach. Warto posiadać coś, co nas odpręża, zezwala odpocząć od pracy oraz obowiązków domowych, a także wpływa na rozwijanie naszych umiejętności. Poniżej prezentujemy parę pomysłów na interesujące spędzanie wolnego czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-08 10:05:07
Tagi: sprzęt, hobby, asortyment

W jaki sposób powinno się zaplanować sobie nadchodzące wakacje?

wakacje nad Bałtykiem
Napisał: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że wypoczynek jest niezmiernie ważnym szczegółem naszego codziennego życia. Spora część z nas uwielbia po długim czasie pełnienia obowiązków wypocząć w rozkosznych okolicznościach przyrody. W tej sytuacji należy jednakże zobaczyć, że w chwili aktualnej dysponujemy szczególnie szerokimi możliwościami naszego wypadu. Taka sytuacja uformowała się nade wszystko ze względu na łatwość przemieszczania się oraz dużą zdolność do transportu lotniczego. Dzięki takiemu stanowi rzeczy każdy z nas zdoła pozwolić sobie na swobodne przemieszczanie się w pozostawiony do wyboru zaułek na całym globie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:33:32
Tagi: cena, oferta, wyjazd, egzotyczny

Niewielki kraj z ogromnym wyborem atrakcji turystycznych czyli co ciekawego da się zobaczyć będąc na wycieczce w Izraelu

widoki Izraela
Napisał: photoantenna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kraje z północnej Afryki są coraz częstszym miejscem na turystyczne wycieczki. Maroko, Tunezja czy Egipt to miejsca powszechnie znane na turystycznej mapie świata. Lecz coraz większą popularnością cieszy się w ostatnich czasach nieduży Izrael, i to zarówno wśród osób chcących zwiedzić najważniejsze religijne miejsca, ale także dla miłośników przepięknego podwodnego świata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 16:32:19
Tagi: wycieczki, Morze Czerwone, Izrael