August 2016 archive

W jaki sposób karmę wybierać dla kotów po kastracji? Jaka okaże się idealna? Na co zwrócić uwagę?

chomik
Napisał: GrrlScientist
Na podstawie: http://www.flickr.com
Koty są dojrzałe płciowo mniej więcej około 6-12 miesiąca, w takim czasie w związku z tym wielu opiekunów podejmuje decyzję o kastracji. Wszystko dlatego, że dorosły kocur naznacza teren, a zapach wydzieliny, jaką pozostawia jest dość nieprzyjemny

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-18 09:59:01
Tagi: czas, jedzenie, artykuły

Noclegi nad Morzem Bałtyckim - czytaj na ten temat nieco więcej

noclegi
Napisał: anokarina
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach możemy wybrać się wszędzie, jednak powinniśmy najpierw pomyśleć o tym, czy długi urlop nad naszym morzem nie będzie idealnym rozwiązaniem. Często wybieramy jakieś dalekie zakątki kontynentu europejskiego, czy reszty świata, a później okazuje się, że podróż okazuje się męcząca, że przez dwa dni musieliśmy się dopasować do klimatu i suma summarum tylko trzy dni w rzeczywistości odpoczywaliśmy. Tak, więc może sensowniejszą opcją będzie wypad nad nasze polskie morze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 11:31:18
Tagi: klimat, domek, rezerwacja domku

Noclegi w Mielnie - kiedy powinno się zabukować? Przydatne porady

plaża w mielnie
Napisał: powazny
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się na urlop czy też wakacje do Mielna, powinno się pomyśleć o rezerwacji noclegu. Nocleg możemy zarezerwować po przyjeździe czy też wcześniej, z właściwym wyprzedzeniem. Wybór naturalnie należy do nas, jednakże należałoby pamiętać, iż rezerwowanie na ostatnią chwilę nie zawsze wyjdzie nam na dobre. Mielno to miejscowość, która jest bardzo oblegana poprzez turystów. Mieści się tu mnóstwo fascynujących atrakcji turystycznych i ładne krajobrazy, atrakcyjna fauna i flora.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-11 11:31:17
Tagi: nocleg, Mielno, obiekt noclegowy

Intrygujące propozycje spędzania wolnego czasu - atrakcyjne hobby

zima
Napisał: Wolfgang Lonien
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy z nas ma jakieś hobby, które może rozwijać w wolnych chwilach. Warto posiadać coś, co nas odpręża, zezwala odpocząć od pracy oraz obowiązków domowych, a także wpływa na rozwijanie naszych umiejętności. Poniżej prezentujemy parę pomysłów na interesujące spędzanie wolnego czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-08 10:05:07
Tagi: sprzęt, hobby, asortyment

W jaki sposób powinno się zaplanować sobie nadchodzące wakacje?

wakacje nad Bałtykiem
Napisał: Jörg Schubert
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że wypoczynek jest niezwykle ważnym szczegółem naszego codziennego życia. Spora część z nas uwielbia po długim okresie pełnienia obowiązków odprężyć się w rozkosznych okolicznościach przyrody. W tej sytuacji powinno się tymczasem zauważyć, że w chwili aktualnej dysponujemy szczególnie okazałymi ewentualnościami naszego wyjazdu. Taka sytuacja uformowała się przede wszystkim ze względu na łatwość przemieszczania się oraz dużą zdolność do transportu lotniczego. Dzięki takiemu stanowi rzeczy każdy z nas może pozwolić sobie na wolne przemieszczanie się w pozostawiony do wyboru zaułek na całym globie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-04 11:33:32
Tagi: wyjazd, cena, egzotyczny, oferta

Niewielki kraj z ogromnym wyborem atrakcji turystycznych czyli co ciekawego da się zobaczyć będąc na wycieczce w Izraelu

widoki Izraela
Napisał: photoantenna
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kraje z północnej Afryki są coraz chętniej wybieranym miejscem na turystyczne wycieczki. Egipt, Maroko czy Tunezja to miejsca powszechnie znane na turystycznej mapie świata. Ale coraz większą popularnością cieszy się w ostatnich czasach niewielki Izrael, i to zarówno wśród ludzi, którzy chcą zwiedzić najważniejsze religijne miejsca, ale także dla wielbiciele przepięknej podwodnej przyrody.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-03 16:32:19
Tagi: wycieczki, Izrael, Morze Czerwone