Wiedźmin jest polskim towarem eksportowym - Anglicy stworzyli nawet wyjątkowo nowe słowo, żeby być w stanie przekładać książki Sapkowskiego

Działania Wiedźmina są czytane przez tysiące osób na wszystkich kontynentach. To chyba jedna z najczęściej przekładanych polskich książek, która jest znana od Stanów aż do Chin.


Mamy prawo czuć dumę, że spotykamy w Polsce tak genialnych pisarzy, którzy lubiani są i u nas i za granicą.
nagranie w studio muzycznym wiedźmina
Napisał: Chris Marchant
Na podstawie: http://www.flickr.com
"Wiedźmin sezon burz" nie jest normalną kontynuacją poprzedniej książki z sagi o Geralcie z Rivii - Wiedźmin Sezon Burz. Jak mówi sam twórca, jest to oddzielna opowieść, ani nie zalążek, ani dalsza część, ponieważ historia wciąż się toczy. Książka ma więcej niż czterysta stron i jak na dobrego przedstawiciela fantastyki możemy tu odnaleźć magów, potwory, dzikie zwierzęta, miłość, królów i królowe i intrygi. Dzięki interesującej akcji i świetnemu wyczuciu szczegółów pisarz spowodował, że książka nawet przez chwilę nie wydaje nam się nudna.
kup wiedźmina
Wszystkich fanów na pewno zaciekawi również fakt, że "Wiedźmin sezon burz" można już także kupić w postaci audiobooka.

Czy prezentowana tu problematyka jest dla Ciebie nietuzinkowa? Jeśli tak, to inne tego rodzaju materiały zobacz pod adresem (http://www.mikolaje.pl/), który znajdziesz tu. One też Cię zaabsorbują.

Dla prawdziwych koneserów należy również przemycić informację, że istnieje słuchowisko Fonopolis, które trwa około 13 godzin. Pojawiła się tam plejada polskich artystów. Razem około 80-osobowa załoga.

Jeśli zaprezentowany tekst zabrał Cię w niepoznany rejon wiedzy, to świetnie się składa, gdyż możesz poznać pozostałe informacje tutaj (https://www.stojo.pl/) - kliknij na ten link oraz poczytaj więcej.

W słuchowisku oczywiście wszystkie dźwięki są słyszalne w tle. Toteż usłyszymy odgłosy z targu, rżenie kopyt i wiele innych odgłosów.
Pisarz, jako mistrz polskiej fantastyki, znów zadziwił swoich czytelników wypuszczeniem takiej a nie innej książki, która składa się na część historii o Wiedźminie, a niejako otwiera zupełnie nową opowieść.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-04 06:17:59
Tagi: gra, dźwięki, raj