Filmowanie z powietrza – doskonały sposób na zrobienie niezwykłych filmów z ciekawych i istotny wydarzeń w życiu człowieka.

Postęp technologiczny w wielu przypadkach bardzo ułatwia ludziom życie. Przez to też bardzo często korzystają oni w własnym życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym z wielu różnorakich urządzeń technologicznych. Dzięki nim znacznie przyspieszają robienie wielu czynności, które przy okazji są wydajniejsze.

Jak utrwalić ważne chwile?
Dron Phantom
Napisał: Adam Meek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest bardzo dużo urządzeń technicznych, bez których obywatel nie potrafiłby już działać. Pozwalają one na robienie czynności, których bez nich nie mógłby zrobić. Do takich rzeczy zalicza się choćby aparat fotograficzny. Jednostka Stosuje go w wielu momentach, ponieważ umożliwia on uwiecznienie najistotniejszych momentów życia jednostki oraz momentów, które mają dla niego spore znaczenie.

Dlatego też obywatel aparat fotograficzny bierze ze sobą wszędzie tam gdzie może dziać się coś interesującego bądź mającego dla niego wartość. Obecnie aparat fotograficzny jest nieodłączną częścią wyposażenia każdej jednostki wybierającej się w jakąkolwiek wycieczkę. Dzięki temu obywatel ma pewność, że uda mu się ująć oraz uwiecznić wszystkie interesujące i istotne dla niego chwile.

Ciekawy sposób na robienie ujęć
Rozwój techniczny umożliwia ciągłe udoskonalanie urządzeń służących do uwieczniania różnych wydarzeń i sytuacji. Usprawniane są nie tylko same aparaty fotograficzne, ale tworzone są także inne urządzenia, które umożliwią uwiecznienie wielu ważnych dla określonego obywatela chwil. Takimi sprzętami są Phantom 3 a także Gopro hero+ LCD umożliwiające nagrywanie różnorodnych interesujących oraz znaczących zdarzeń - więcej.

Phantom 3 to zdalnie kierowany dron, który umożliwia wykonywanie zdjęć a także filmowanie z powietrza. Tym samym pozwala on na robienie niezwykłych a także interesujących ujęć z zupełnie innej perspektywy, które wyraźnie różnią się od ujęć wykonanych tradycyjną kamerą. Natomiast Gopro hero+ LCD jest to kamera kamera na podczerwień z wbudowanym dotykowym ekranem LCD.

Ma wodoszczelną a także wstrząsoodporną osłonę, przez co można zabierać ją w różnorakie miejsca i nie powinna zbytnio prędko ulegnąć zniszczeniu. Dzięki stosownie zbudowanej obudowie można przyłączyć ją do różnorodnych sprzętów przy pomocy, których można uzyskać wyjątkowe i ciekawe ujęcia w tym także z powietrza, które z chęcią będzie się później przeglądać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-24 21:41:20
Tagi: podróż, Wyposażenie, urządzeń, technicznych